Imam vrlo lijepo iskustvo.
Đuka je zaista osoba sa strukom i socijalnom inteligencijom na visokom nivou.
Ja ću sigurno ponovo doći, jer sam zadovoljna i sad posle 3 ćeg dana.
Preporučujem od ❤️.
Pozdrav i hvala na lijepom iskustvu.
Uslugu obavlja: Đuka B
Ljubinka (1 utisaka) - prije 1 mjesec